Як вибрати ліжко трансформер? Поради від виробника.

28.10.2017

Чому саме  ліжка нашого виробництва найкращі в  сегменті дитячих меблів:

  • Всі деталі виробу мають бути оброблені спеціальною речовиною та профарбовані в колір самого ліжечка
  • Вага ліжка Angels Dreams® 30 кг - це явна ознака того, що воно  букове (а не з іншої деревини, яка крихка і менш надійна) тобто ліжко витримує вагу 60 кг
  • Товщина бортів нашого ліжка збільшена в 2 від аналогів, що не дозволяє дитині " скуштувати на зуб" і також забезпечить безпеку малятка
  • Наші ліжка-трансформери мають 2 варіанти коліс (силіконізовані, які безшумно перекочуються та не скриплять і не псують підлогу), а також силіконизовані з стопами, що є зручним коли є старші дітки, які так і хотять прокатати малюка в ліжечку, коли того робити не можна!
  • ТМ Angels Dreams® надає гарантію 12 місяці на вироби, в також 14 днів повернення згідно ЗУ "Про захист прав споживачів".
  • Маємо надію, що надали достатньо аргументів та інформації, що дозволить майбутнім батькам розібратись у виборі ліжечка для своєї дитини та знати всі нюанси 

В якості виробництва Angels Dreams® вже переконались більше 1000 сімей, які приходять до нас за меблями для другої дитинки.

Найчастіше запитання:

"В чому відмінність від вашого і такого ж за 3500 грн?"

Пояснюємо: "Овальні ліжка 7 в 1, розмір: 60*70,60*120,60*170 см., виготовлені з масиву буку (не вільхи, сосни, смереки, берези і т.д), що підтверджується відповідними документами та експертиними заключеннями,  фарбовані італійськими та австрійськими фарбами (екологічними на водній основі та абсолютно безпечні, нетоксичні для вашого малюка).

Відео з нашого фарбувального цеху є на сторінці. Аналоги фарбують " дешевими" фарбами, які ще пару тижнів "вивітрюються " в кімнаті дитини... Всі деталі нашого ліжечка профарбовані (що також затверджено ДСТУ, що є НАЙВАЖЛИВІШИМ для дитячого сигменту виробництва)

Обов`язково читайте відгуки та коментарі про виробників між якими обираєте!!

Порівнюйте та обирайте кращих!! Бажаємо усім хорошої вагітності, легких пологів та правильного вибору.

З повагою, Ваша Фея)

Похожие статьи

Товаров на складе:
Нет в наличии